Birmingham City – Millwall
Championship · 03 Kasım 2026 23:00 · Favori: Birmingham City
Benzer 3 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Birmingham City – Millwall maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 3 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların %67 (2/3) oranında 1.5 Üst sonucu çıktı.
Maç öncesi değerlendirme
Birmingham City son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; maç başına 2,2 gol attı, 0,4 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 1.
Millwall son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; maç başına 1,6 gol attı, 1,2 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 3.
İngiltere Açılış Piyasası: Birmingham City galibiyet oranı 2.00 civarında yatay seyretti; 2.5 üst oranı açılışta 1.83 iken 1.75 seviyesine düştü.
Son maçlar
Birmingham City — son 5 maçTakım sayfası →
- G31.10.2026Lincoln City (deplasman)1–3
- M24.10.2026Cardiff City (deplasman)1–0
- G17.10.2026Queens Park Rangers (iç saha)3–0
- G13.10.2026Preston North End (iç saha)4–0
- G10.10.2026West Bromwich Albion (deplasman)0–1
Millwall — son 5 maçTakım sayfası →
- G31.10.2026Derby County (iç saha)4–1
- M24.10.2026Portsmouth (deplasman)2–1
- B17.10.2026Lincoln City (iç saha)2–2
- M13.10.2026Swansea City (iç saha)0–1
- G10.10.2026Preston North End (deplasman)0–1
Oran hareketi (İngiltere Açılış Piyasası)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Birmingham City) | 2.00 | 1.95 ↓ |
| MS X (beraberlik) | 3.50 | 3.40 ↓ |
| MS 2 (Millwall) | 3.40 | 3.60 ↑ |
| 2.5 Üst | 1.83 | 1.75 ↓ |
| 2.5 Alt | 1.91 | 1.95 ↑ |
| KG Var | 1.70 | 1.67 ↓ |
| KG Yok | 2.05 | 2.10 ↑ |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.