Grimsby Town – Crawley Town
League Two · 19 Eylül 2026 17:00 · Favori: Grimsby Town
Benzer 21 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Grimsby Town – Crawley Town maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 21 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların %90 (19/21) oranında 1.5 Üst sonucu çıktı.
Maç öncesi değerlendirme
Grimsby Town son 5 maçında 1 galibiyet, 4 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; maç başına 1,6 gol attı, 1,2 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 3.
Crawley Town son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; maç başına 1,2 gol attı, 2,0 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 4.
Global Piyasa: Grimsby Town galibiyet oranı açılışta 1.48 iken 1.40 seviyesine düştü; 2.5 üst oranı açılışta 1.57 iken 1.50 seviyesine düştü.
Son maçlar
Grimsby Town — son 5 maçTakım sayfası →
- G12.09.2026Bristol Rovers (iç saha)2–0
- B05.09.2026Cheltenham Town (deplasman)2–2
- B01.09.2026Accrington Stanley (deplasman)2–2
- B29.08.2026Fleetwood Town (iç saha)2–2
- B22.08.2026Walsall (deplasman)0–0
Crawley Town — son 5 maçTakım sayfası →
- M12.09.2026Cheltenham Town (iç saha)1–3
- M05.09.2026Accrington Stanley (deplasman)3–2
- B01.09.2026Northampton Town (deplasman)1–1
- M29.08.2026Bristol Rovers (iç saha)0–2
- G22.08.2026Rochdale (deplasman)1–2
Oran hareketi (Global Piyasa)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Grimsby Town) | 1.48 | 1.40 ↓ |
| MS X (beraberlik) | 4.10 | 4.50 ↑ |
| MS 2 (Crawley Town) | 5.75 | 7.00 ↑ |
| 2.5 Üst | 1.57 | 1.50 ↓ |
| 2.5 Alt | 2.35 | 2.50 ↑ |
| KG Var | 1.67 | 1.67 |
| KG Yok | 2.10 | 2.10 |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.