Accrington Stanley – Gillingham
League Two · 17 Ekim 2026 17:00 · Favori: Accrington Stanley
Benzer 12 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Accrington Stanley – Gillingham maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 12 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların %75 (9/12) oranında 1.5 Üst sonucu çıktı.
Maç öncesi değerlendirme
Accrington Stanley son 5 maçında 1 galibiyet, 4 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; maç başına 1,4 gol attı, 1,0 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 1, karşılıklı gollü biten maç sayısı 3.
Gillingham son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; maç başına 1,6 gol attı, 1,6 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 4, karşılıklı gollü biten maç sayısı 2.
William Hill'de Accrington Stanley galibiyet oranı açılışta 2.15 iken 2.30 seviyesine yükseldi; 2.5 üst oranı açılışta 2.10 iken 1.83 seviyesine düştü.
Son maçlar
Accrington Stanley — son 5 maçTakım sayfası →
- B10.10.2026Oldham Athletic (deplasman)0–0
- B06.10.2026Salford City (iç saha)1–1
- G03.10.2026Cheltenham Town (iç saha)2–0
- B26.09.2026Swindon Town (deplasman)1–1
- B22.09.2026Sunderland U21 (iç saha)3–3
Gillingham — son 5 maçTakım sayfası →
- G10.10.2026Rotherham United (deplasman)1–4
- B03.10.2026Newport County (iç saha)0–0
- M26.09.2026York City (deplasman)3–0
- M22.09.2026Cambridge United (iç saha)1–4
- G19.09.2026Bristol Rovers (iç saha)3–0
Oran hareketi (William Hill)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Accrington Stanley) | 2.15 | 2.30 ↑ |
| MS X (beraberlik) | 3.30 | 3.30 |
| MS 2 (Gillingham) | 3.00 | 2.80 ↓ |
| 2.5 Üst | 2.10 | 1.83 ↓ |
| 2.5 Alt | 1.67 | 1.91 ↑ |
| KG Var | 1.85 | 1.67 ↓ |
| KG Yok | 1.83 | 2.10 ↑ |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.