Kilmarnock – Motherwell
Scottish Premiership · 17 Ekim 2026 17:00 · Favori: Motherwell
Benzer 5 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Kilmarnock – Motherwell maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 5 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların %100 (5/5) oranında 1.5 Üst sonucu çıktı.
Maç öncesi değerlendirme
Kilmarnock son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; maç başına 0,6 gol attı, 1,0 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 1, karşılıklı gollü biten maç sayısı 2.
Motherwell son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı; maç başına 0,8 gol attı, 1,8 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 1.
William Hill'de Kilmarnock galibiyet oranı açılışta 3.00 iken 3.30 seviyesine yükseldi; 2.5 üst oranı açılışta 1.70 iken 1.57 seviyesine düştü.
Son maçlar
Kilmarnock — son 5 maçTakım sayfası →
- M10.10.2026Rangers (deplasman)3–1
- B19.09.2026Heart of Midlothian (iç saha)1–1
- G15.09.2026Hibernian (deplasman)0–1
- B05.09.2026Aberdeen (deplasman)0–0
- M02.09.2026St. Mirren (iç saha)0–1
Motherwell — son 5 maçTakım sayfası →
- M11.10.2026Celtic (iç saha)0–2
- M19.09.2026Dundee FC (deplasman)2–1
- M15.09.2026Aberdeen (iç saha)0–4
- M05.09.2026Rangers (deplasman)1–0
- G02.09.2026Dundee United (iç saha)3–0
Oran hareketi (William Hill)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Kilmarnock) | 3.00 | 3.30 ↑ |
| MS X (beraberlik) | 3.30 | 3.40 ↑ |
| MS 2 (Motherwell) | 2.20 | 2.05 ↓ |
| 2.5 Üst | 1.70 | 1.57 ↓ |
| 2.5 Alt | 2.05 | 2.25 ↑ |
| KG Var | 1.60 | 1.55 ↓ |
| KG Yok | 2.20 | 2.30 ↑ |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.