Finn Harps – Bray Wanderers
Ireland 1st Division · 16 Ekim 2026 21:45 · Favori: Bray Wanderers
Benzer 3 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Finn Harps – Bray Wanderers maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 3 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların %100 (3/3) oranında İY 1.5 Alt sonucu çıktı.
Maç öncesi değerlendirme
Finn Harps son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı; maç başına 1,0 gol attı, 1,6 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 3.
Bray Wanderers son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; maç başına 1,8 gol attı, 1,4 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 3.
İki takımın arşivdeki son 2 karşılaşmasında Finn Harps 1 kez kazandı, Bray Wanderers 1 kez kazandı.
William Hill'de Finn Harps galibiyet oranı açılışta 5.80 iken 6.00 seviyesine yükseldi; 2.5 üst oranı 1.44 civarında yatay seyretti.
Son maçlar
Finn Harps — son 5 maç
- M09.10.2026Cork City (deplasman)2–0
- M02.10.2026Kerry FC (iç saha)1–2
- M25.09.2026Treaty United FC (deplasman)2–1
- M18.09.2026Longford Town (iç saha)0–1
- G11.09.2026Wexford FC (deplasman)1–3
Bray Wanderers — son 5 maç
- B09.10.2026Wexford FC (iç saha)2–2
- M02.10.2026Cobh Ramblers FC (iç saha)1–4
- G25.09.2026University College Dublin (deplasman)1–3
- G18.09.2026Treaty United FC (iç saha)2–0
- G11.09.2026Kerry FC (deplasman)0–1
Finn Harps – Bray Wanderers geçmiş karşılaşmalar
Oran hareketi (William Hill)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Finn Harps) | 5.80 | 6.00 ↑ |
| MS X (beraberlik) | 4.40 | 4.40 |
| MS 2 (Bray Wanderers) | 1.40 | 1.40 |
| 2.5 Üst | 1.44 | 1.40 ↓ |
| 2.5 Alt | 2.50 | 2.75 ↑ |
| KG Var | 1.62 | 1.55 ↓ |
| KG Yok | 2.15 | 2.30 ↑ |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.