Aldershot Town – Tamworth
National League · 26 Eylül 2026 17:00 · Favori: Aldershot Town
Benzer 11 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Aldershot Town – Tamworth maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 11 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların 10/11 tanesinde 1.5 Üst sonucu çıktı. Örneklem küçük olduğu için bu sayı bir isabet oranı değil, yalnızca geçmişte ne olduğunun kaydıdır.
Maç öncesi değerlendirme
Aldershot Town son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; maç başına 1,0 gol attı, 0,8 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 1, karşılıklı gollü biten maç sayısı 3.
Tamworth son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; maç başına 1,6 gol attı, 2,4 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 5, karşılıklı gollü biten maç sayısı 5.
Global Piyasa: Aldershot Town galibiyet oranı açılışta 2.20 iken 2.40 seviyesine yükseldi; 2.5 üst oranı 1.53 civarında yatay seyretti.
Son maçlar
Aldershot Town — son 5 maç
- M19.09.2026Barrow AFC (deplasman)1–0
- B15.09.2026Yeovil Town (iç saha)1–1
- G12.09.2026Solihull Moors (deplasman)1–2
- G05.09.2026FC Halifax Town (iç saha)1–0
- B31.08.2026Eastleigh (deplasman)1–1
Tamworth — son 5 maç
- G19.09.2026Wealdstone (iç saha)2–1
- M15.09.2026Southend United (deplasman)3–1
- M12.09.2026Harrogate Town (deplasman)3–1
- B05.09.2026Boston United (iç saha)2–2
- M31.08.2026Yeovil Town (deplasman)3–2
Oran hareketi (Global Piyasa)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Aldershot Town) | 2.20 | 2.40 ↑ |
| MS X (beraberlik) | 3.60 | 3.60 |
| MS 2 (Tamworth) | 2.75 | 2.50 ↓ |
| 2.5 Üst | 1.53 | 1.53 |
| 2.5 Alt | 2.40 | 2.40 |
| KG Var | 1.50 | 1.50 |
| KG Yok | 2.50 | 2.50 |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.