Greenock Morton – Dunfermline Athletic
Scottish Championship · 19 Eylül 2026 17:00 · Favori: Dunfermline Athletic
Benzer 3 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Greenock Morton – Dunfermline Athletic maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 3 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların 3/3 tanesinde MS X sonucu çıktı. Örneklem küçük olduğu için bu sayı bir isabet oranı değil, yalnızca geçmişte ne olduğunun kaydıdır.
Maç öncesi değerlendirme
Greenock Morton son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı; maç başına 0,8 gol attı, 2,2 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 4.
Dunfermline Athletic son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; maç başına 1,0 gol attı, 0,8 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 0, karşılıklı gollü biten maç sayısı 2.
Global Piyasa: Greenock Morton galibiyet oranı açılışta 4.50 iken 6.25 seviyesine yükseldi; 2.5 üst oranı açılışta 2.00 iken 1.90 seviyesine düştü.
Son maçlar
Greenock Morton — son 5 maçTakım sayfası →
- M11.09.2026Livingston (iç saha)1–4
- M05.09.2026Queen's Park FC (deplasman)2–1
- B29.08.2026Ayr United (deplasman)1–1
- M22.08.2026Arbroath (iç saha)1–2
- M08.08.2026Stenhousemuir (deplasman)2–0
Dunfermline Athletic — son 5 maçTakım sayfası →
- G12.09.2026Queen's Park FC (iç saha)2–0
- B05.09.2026Arbroath (deplasman)1–1
- G28.08.2026Raith Rovers (iç saha)1–0
- M22.08.2026Livingston (deplasman)2–0
- B08.08.2026Ayr United (iç saha)1–1
Oran hareketi (Global Piyasa)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Greenock Morton) | 4.50 | 6.25 ↑ |
| MS X (beraberlik) | 3.50 | 3.90 ↑ |
| MS 2 (Dunfermline Athletic) | 1.65 | 1.42 ↓ |
| 2.5 Üst | 2.00 | 1.90 ↓ |
| 2.5 Alt | 1.80 | 1.90 ↑ |
| KG Var | 1.91 | 1.83 ↓ |
| KG Yok | 1.80 | 1.83 ↑ |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.