Chesterfield – Port Vale
Football League Trophy · 22 Eylül 2026 21:00 · Favori: Chesterfield
Benzer 10 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Chesterfield – Port Vale maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 10 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların 10/10 tanesinde 1.5 Üst sonucu çıktı. Örneklem küçük olduğu için bu sayı bir isabet oranı değil, yalnızca geçmişte ne olduğunun kaydıdır.
Maç öncesi değerlendirme
Chesterfield son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; maç başına 2,6 gol attı, 1,6 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 4.
Port Vale son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; maç başına 0,4 gol attı, 1,2 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 1, karşılıklı gollü biten maç sayısı 1.
Global Piyasa: Chesterfield galibiyet oranı açılışta 1.95 iken 2.38 seviyesine yükseldi; 2.5 üst oranı açılışta 1.50 iken 1.67 seviyesine yükseldi.
Son maçlar
Chesterfield — son 5 maçTakım sayfası →
- G19.09.2026York City (iç saha)2–0
- G15.09.2026Manchester City U21 (iç saha)5–3
- G12.09.2026Oldham Athletic (deplasman)1–2
- B05.09.2026Barnet (iç saha)3–3
- B01.09.2026Gillingham (iç saha)1–1
Port Vale — son 5 maçTakım sayfası →
- M19.09.2026Walsall (deplasman)2–0
- G12.09.2026Exeter City (iç saha)1–0
- M05.09.2026Salford City (deplasman)1–0
- M01.09.2026Swindon Town (deplasman)3–1
- B29.08.2026Crewe Alexandra (iç saha)0–0
Oran hareketi (Global Piyasa)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Chesterfield) | 1.95 | 2.38 ↑ |
| MS X (beraberlik) | 4.00 | 3.75 ↓ |
| MS 2 (Port Vale) | 3.00 | 2.45 ↓ |
| 2.5 Üst | 1.50 | 1.67 ↑ |
| 2.5 Alt | 2.50 | 2.15 ↓ |
| KG Var | 1.50 | 1.61 ↑ |
| KG Yok | 2.50 | 2.20 ↓ |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.