Salford City – Sheffield Wednesday
Football League Trophy · 22 Eylül 2026 21:00 · Favori: Sheffield Wednesday
Benzer 16 maçta sonuçlar
Bu maçla aynı açılış oranlarına sahip geçmiş maçlarda bu sonuçların görülme sıklığı. Maç maç tablo, ilk yarı alt/üst ve diğer gol çizgileri aşağıda, üyelere açık bölümde.
Salford City – Sheffield Wednesday maçıyla aynı açılış oranlarına sahip 16 geçmiş maç arşivden tarandı. Bu maçların 14/16 tanesinde 1.5 Üst sonucu çıktı. Örneklem küçük olduğu için bu sayı bir isabet oranı değil, yalnızca geçmişte ne olduğunun kaydıdır.
Maç öncesi değerlendirme
Salford City son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; maç başına 1,4 gol attı, 1,0 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 2, karşılıklı gollü biten maç sayısı 2.
Sheffield Wednesday son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; maç başına 2,2 gol attı, 0,8 gol yedi. 2.5 üst biten maç sayısı 3, karşılıklı gollü biten maç sayısı 3.
Global Piyasa: Salford City galibiyet oranı açılışta 2.88 iken 3.00 seviyesine yükseldi; 2.5 üst oranı açılışta 1.68 iken 1.57 seviyesine düştü.
Son maçlar
Salford City — son 5 maçTakım sayfası →
- G19.09.2026Swindon Town (iç saha)1–0
- B12.09.2026Rotherham United (deplasman)3–3
- G05.09.2026Port Vale (iç saha)1–0
- G01.09.2026Newport County (iç saha)2–1
- M29.08.2026Shrewsbury Town (deplasman)1–0
Sheffield Wednesday — son 5 maçTakım sayfası →
- B19.09.2026Stockport County (iç saha)0–0
- B12.09.2026Wigan Athletic (iç saha)0–0
- G05.09.2026Peterborough United (deplasman)1–2
- G01.09.2026Wycombe Wanderers (deplasman)1–2
- G29.08.2026Bromley (iç saha)7–2
Oran hareketi (Global Piyasa)
| Seçenek | Açılış | Son |
|---|---|---|
| MS 1 (Salford City) | 2.88 | 3.00 ↑ |
| MS X (beraberlik) | 3.75 | 4.00 ↑ |
| MS 2 (Sheffield Wednesday) | 2.10 | 1.95 ↓ |
| 2.5 Üst | 1.68 | 1.57 ↓ |
| 2.5 Alt | 2.15 | 2.35 ↑ |
| KG Var | 1.61 | 1.53 ↓ |
| KG Yok | 2.20 | 2.38 ↑ |
Düşen oran, piyasanın o sonuca daha yüksek ihtimal verdiği anlamına gelir. Maç başlamadıysa "Son" en son görülen orandır.